Nerezové cedidlo s držadlom, priemer 14 cm

TOP 22 v kategórii Cedníky

Nerezové cedidlo s držadlom, priemer 14 cm

Nerezové cedidlo s držadlom, priemer 14 cm. Uľahčite si cedenie cestovín s týmto praktickým cedidlom. Materiál: nerez Rozmery: výška: 4,5 cm Priemer: 14 cm...
Doporučená ponuka 4home.sk

Najlepšia ponuka

• , zakúpené v 4home.sk

Výborne, len trochu malé .ale to som aj očakávala od priemeru 14 cm. Hľadala som takéto cedidlo 16 cm alebo 18 cm, ale nenašla som. Nemám mu čo vytknúť, je super nerezové a na niektoré veci aj vyhovujúce.

• S tovarom som veľmi spokojná

• Materiál: nerez
  • Rozmery: výška: 4,5 cm
  • Priemer: 14 cm

Na sklade • 1 variant2,99 €95 % • 37 032 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

• S tovarom som veľmi spokojná